Baner promocyjny. Po prawej stronie widok na Lubelskie Centrum Konferencyjne. Po lewej 4 symbole osób niepełnosprawnych (ruchowo, intelektualnie, z dysfunkcją słuchu i wzroku).

Zapraszamy osoby z niepełnosprawnością na Targi Pracy organizowane 23 listopada 2016 roku przez LFOON-SW.

Z radością informujemy, że prof. Wanda Kociuba, wieloletni członek zarządu Lubelskiego Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych-Sejmik Wojewódzki, została odznaczona odznaką honorową "Zasłużony dla Województwa Lubelskiego". 

 Ostatnia debata środowiskowa w Lublinie odbyła się na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej i była przeznaczona dla osób z chorobami przewlekłymi. 

Widok na salę targów. Widok na uczestników debaty, zza pleców Alicji Jankiewicz.

W dniach 14-15 października w hali Targów Lublin odbyły się po raz pierwszy w Lublinie Wschodnie Targi Rehabilitacji. Byliśmy jednym z wystawców proponując usługi z zakresu rehabilitacji społeczno-zawodowej oraz zorganizowaliśmy debatę na temat wdrażania Konwencji ONZ o prawach osób niepełnosprawnych.

Początek debaty. Widok na salę konferencyjną w kierunku ekranu multimedialnego. Liczni uczestnicy usadzeni przy podkowie.

Ostatnia debata środowiskowa we Wrocławiu była przeznaczona dla osób z zaburzeniami i urazami neurologicznymi. Miejmy nadzieję, że to nie koniec dyskusji na temat wdrażania KPON w tym rejonie.

Widok na salę konferencyjną. Uczestnicy debaty ustawieni w podkowie. Na dalszym planie Pan Wubbe rysujący wykres na flipczarcie.

W środę 28 września odbyła się debata dla środowiska osób chorych przewlekle. Do działania namawiał Pan John Wubbe, holenderski specjalista w dziedzinie opieki zdrowotnej.